Remonty cząstkowe jezdni, regulacja urządzeń, remonty chodników, utrzymanie czystości Harmonogram bieżący

Harmonogram prac od 20.05.2024 do 24.05.2024:

Dział Inwestycji i Remontów:

  1. Doraźne naprawy ubytków (według zgłoszeń i interwencji)
  2. Roboty asfaltowe – prace przygotowawcze
  • ul. Wojska Polskiego
  • ul. Plonów – frezowanie nawierzchni na odcinku od ul. Małobądzkiej do ul. Borowej
  1. Roboty brukarskie
  • ul. Traugutta – obniżenie krawężnika na nowo powstałym osiedlu,
  • ul. Mościckiego (bulwary) – remont chodników,
  • ul. Watta – obniżenie krawężnika na nowo powstałym przejściu dla pieszych,
  • ul. Orla – wykonanie skweru w rejonie pawilonów handlowych,
  1. Pozostałe roboty
  • oznakowanie pionowe i poziome,
  • estakada DK94 przy elektrociepłowni - wykonanie odwodnienia nad torowiskiem,
  • utwardzenie szlaku rowerowego w Lesie Zagórskim,
  • likwidacja zapadlisk,
  • naprawa dróg gruntowych

Dział Utrzymania Czystości:

Drzewa/krzewy:

Pielęgnacja drzew:

  • ul. Baczyńskiego przy dawnym Realu i przy Remondis – pielęgnacja drzew przy ogrodzeniach
  • ul. Wojska Polskiego – pielęgnacja drzew
  • ul. Lipowa – pielęgnacja drzew
  • aleja Zwycięstwa – pielęgnacja klonów kulistych
  • ul. Podjazdowa 10 – pielęgnacja drzew
  • ul. wiosny Ludów 5 – pielęgnacja drzew i krzewów
  • ul. Urbanowicz 17 – pielęgnacja drzew
  • ul. Obrońców Warszawy – pielęgnacja drzew
  • ul. Piotrkowska – udrożnienie pasa drogowego (przycięcie drzew i krzewów)
  • ul. Piłsudskiego – pielęgnacja 10 wiązów
  • ul. Paderewskiego i Braci Mieroszewskich – pielęgnacja śliwowiśni

Pielęgnacja krzewów:

  • ul. Kraszewskiego – usunięcie krzewów
  • Kraszewskiego 15

Pozostałe:

  • ul. Baczyńskiego 68 – frezowanie pnia
  • ul. Jedności skarpa – usunięcie odrośli z pni
  • ul. Śmigielskiego – likwidacja metalowego panelu przy drzewie
  • ul. Zapolskiej – montaż płotka przy pomniku przyrody
  • ul. Zaruskiego – usunięcie wywrotu robinii

Dzikie wysypiska:

  • ulice: Wyspiańskiego 93, Gacka, Lenartowicza

Mała architektura:

  • mycie przejść podziemnych
  • naprawa ławek park im. J. Kuronia, ul. Warszawska osiedle
  • naprawa zestawu zabawowego na placu zabaw w parku Kuronia
  • naprawa małej architektury na placach zabaw zgodnie z wykazem otrzymanym z WGK

Nasadzenia:

  • ul. Będzińska, Małachowskiego

Plewienie ulice:

  • Ostrogórska, Małachowskiego, BMC, Warszawska

Inne prace:

  • ul. Górna – rekultywacja terenu
  • ul. Grottgera, Norwida/Okrzei – remont schodów
  • ul. Sienkiewicza – usuwanie barierek w pasie rozdziału drogi wzdłuż torowiska
  • ul. Ligonia – rekultywacja i odtworzenie trawnika
  • ul. Dworska – usuwanie darni z chodnika + przycięcie krzewów

Koszenie ulice:

  • główne ronda, Zamenhofa, Dworska – plac zabaw, Sucha, schody Mielecka, Witosa, Ostrogórska, Będzińska, Grota Roweckiego, Koszalińska – boisko, Matejki – boisko, ul. Piłsudskiego pas drogowy, Watta, Górna/Wagowa, park Sielecki (nowa część), Kosów, Skwerowa, Legionów, Dybowskiego – skwer, plac Papieski, Baczyńskiego park z kamieniem, Minerów - skwer